D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kiek laiko užtrunka veidrodžio su LED apšvietimu gamyba?
Veidrodžių su LED apšvietimu gamyba įprastai užtrunka iki 2-6 savaičių. Gamybos terminas skaičiuojamas nuo užsakymo (veidrodžio matmenų, papildomų funkcijų) patvirtinimo. Kai veidrodžio su LED apšvietimu reikia greitai – galime pasiūlyti jau pagamintus standartinių matmenų gaminius ar ekspozicijoje esančius veidrožius.

Kaip vyksta veidrodžio su LED apšvietimu atsiėmimas, pristatymas?
Veidrodį su LED apšvietimu galite atsiimti  „Mavy studijoje” Kaune (Juozapavičiaus 7k). Taip pat yra galimas veidrodžio su LED apšvietimu pristatymas per kurjerį. Veidrodžio pristatymas ir kaina suderinama pirkimo metu, priklausomai nuo gaminio dydžio bei miesto.

Ar kabinate (montuojate) veidrodžius?
Įprastai veidrodžių montavimo Jūsų namuose neatliekame. „Mavy studija” gamintuose veidrodžiuose nugarinėje pusėje, rėme, paruoštos skylės tvirtinimui, tad veidrodį lengvai pasikabinsite patys, ar su kitus Jūsų namuose atliekančių meistrų pagalba.

Ką patartumėte kabinant (montuojant) veidrodį su LED apšvietimu?
Veidrodį su LED apšvietimu montuokite dviese (ar didesnėje komandoje, jei veidrodis itin didelis). Kol veidrodis nepakabintas, nenuimkite apsauginės putos nuo gaminio kraštų bei apsauginės plėvelės nuo veidrodžio. Tai padės apsaugoti gaminį nuo smulkių mechaninių pažeidimų kabinimo metu. Venkite smūgių, veidrodžio sąlyčio su itin aštriais ar kietais paviršiais, įrankiais.

Veidrodį kabinsime nišoje – kokį matmenį rinktis?
Kiekvienas atvejis – individualus. Reikalingi minimalūs atstumai priklauso nuo nišos, medžiagų bei veidrodžio tipo. Kreipkitės stanislovas@mavy.lt , +37069815315 – aptarsime ir pasiūlysime Jums geriausią variantą!

Kokią veidrodžio su LED apšvietimu šviesos spalvą rinktis?
Šviesos spalva skirstoma į baltą (neutralią), šiltą baltą ir šaltą baltą. Neutrali, balta šviesa primena dienos apšvietimą, nesuteikia papildomos spalvos interjere. Šilta balta šviesa – turi gelsvą atspalvį, kuris sukuria jaukumo įspūdį. Šalta balta spalva – priešingai, sukuria nestiprų melsvą atsapvį, tinka moderniems sprendimams.
Šviesos spalvą patariame rinktis pagal interjerą, kuriame kabės veidrodis su LED apšvietimu. Derinti su esamais apšvietimo elementais ir jų skleidžiamas šviesa, jos spalva.

Kokį veidrodžio su LED apšvietimu modelį rinktis?
Veidrodžio apšvietimo modelį rinkitės pagal interjerą ir erdvę, kurioje jis kabės. Ar veidrodį naudosite žiūrėti į atvaizdą visu ūgiu, ar veidrodyje norėsite matyti gerai apšviestą veidą? Ar erdvėje reikalingas funkcionalus atvaizdą gerai apšviečiantis ar labiau dekoratyvus apšvietimas?
Jei reikalingas gerai atvaizdą apšviečiantis veidrodis su LED apšvietimu – rekomenduojame rinktis veidrodį, kuriame apšvietimas sklinda visu perimetru, o šviesos srautas nukreiptas į atvaizdą. Tokie veidrodžiai sėkmingai naudojami grožio salonuose, vonios kambariuose, prieškambariuose. Jie puikiai tarnaus atliekant makiažą moterims, ar skutantis vyrams. Jei veidrodis kabės bendrose erdvėse, ar turinčiose pakankamą apšvietimą vietose, drąsiai galite rinkstis su dekoratyviu (paslėptu) apšvietimu, sklindančiu iš už veidrodžio.

Kas yra papildoma veidrodžio su LED apšvietimu nerasojimo funkcija ir kada ją rinktis?
Veidrodyje su LED apšvietimu, kaip papildomą funkciją galima rinktis nerasojimo funkciją. Tai šildymas, dedamas veidrodžio plotu, kuris įjungus padeda veidrodžiui išlikti sausam, kai patalpoje kaupiasi garai. Toks sprendimas itin praktiškas nedidelėse vonios kambario patalpose. Nerasojimo funkcija įjungiama kartu su veidrodžio apšvietimu, tuomet iškart po karšto dušo galite sėkmingai naudotis veidrodžiu.

Kaip veidrodis prijungiamas į elektros tinklą?
Veidrodžio viduje yra maitinimo blokelis (transformatorius), o pats veidrodis su LED apšvietimu pagamintas taip, kad jį būtų galima jungti į 220V tinklą. Tad norint pajungti veidrodį, užtenka, kad ateitų elektros laidas.

Ar reikalingas jungtukas veidrodžiui su LED apšvietimu?
Veidrodis su LED apšvietimu gali pasirinktinai būti su sensoriniu jungtuku arba be jo. Jei esate numatę veidrodžio jungtuką patalpoje ant sienos, galima įjungti / išjungti ir su juo.

Ar veidrodis su LED apšvietimu gali perdegti?
Veidrodyje su LED apšvietimu įmontuota LED juosta, kuri yra ilgaamžė, ir lyginant su įprastine kaitrine lempute – neperdega. Veidrodis švies daugelį metų. Ilgainiui gali mažėti tik šviesos srauto stiprumas. Veidrodžio ilgaamžiškumą pailginsite jį išjungdami, kai nenaudojate (nedegindami ištisomis paromis), valydami vandeniu ar tik specialiais, nerūgštiniais valikliais. Sugedus veidrožiui taikoma 2 metų garantija. (Plačiau apie garantinį aptarnavimą čia.)

Kaip tinkamai prižiūrėti veidrodį su LED apšvietimu?
Veidrodis – unikalus ir trapus gaminys iš stiklo. Jo negalima valyti su rūgštiniu valikliu (šis gali pažeisti specialų veidrodinį sluoksnį). Geriausia valyti vandeniu ar specialiai tam skirtais valikliais. Išjungti veidrodžio su LED apšvietimu funkacijas, kai jų nenaudojate. Nebraižyti.

Kokias medžiagas naudojate veidrodžiuose su LED apšvietimu?
Naudojamas Europietiškas, gera kokybe pasižymintis veidrodis. Tvirtinamas aliuminis rėmas ir LED juosta. Veidrodžio nugara uždengiama baltu ekranu, estetiškai paslėpianti elektronines dalis ir balta spalva sustiprinanti šviesos atspindį veidrodinio atvaizdo link. Naudojamos medžiagos – išbandytos ir atrinktos, taip sumažinant gedimų riziką ir užtikrinant ilgaamžiškumą.

Kur gaminami veidrodžiai su LED apšvietimu?
Veidrodžiai su LED apšvietimu gaminami „Mavy studijos” dirbtuvėse Kaune. Veidrodžio lakštai perkami, tačiau pjaunami, šlifuojami, matinami čia, taip pat sumontuojant apšvietimą. Visi procesai kruoščiai atliekami derinant rankinio ir pramoninio darbo procesus, bei dėmesingai patirtinami prieš supakuojant.

Kokio storio veidrodis su LED apšvietimu?
Veidrodžio su LED apšvietimu storis po montavimo – vos 25 mm.

Ar suteikiama veidrodžiams su LED apšvietimu garantija?
Veidrodžiams su LED apšvietimu suteikiama 2 metų garantija privatiems vartotojams ir 1m garantiją verslo klientams. Garantija taikoma, kai nėra mechaninių pažeidimų. Dužimams, braižymams garantija netaikoma, o atsiimant veidrodį jo būklė tikrinama vietoje ar kurjerio akivaizdoje.

Kaip vyksta garantinis aptarnavimas?
Sugedus veidrodžiui jo nukabinimu (išmontavimu) ir pristatymu į „Mavy studiją” pasirūpina klientas. Garantinis aptarnavimas atliekamas „Mavy studija” dirbtuvėse Kaune (A.Juozapavičiaus pr. 7K). Garantinis remontas atliekamas per 30 kalendorinių dienų.

Ar gaminate nestandartinių matmenų veidrodžius?
Taip, gaminame įvairių matmenų veidrodžius su LED apšvietimu. Didžiausias mūsų pagamintas veidrodis siekė ~3 metrus plotį. Priklausomai nuo veidrodžio matmenų ir papildomų funkcijų skiriasi kaina ir gamybos terminai. Atsiųskite veidrodžio brėžinį ar dizainerio sumanymą ir aptarsime geriausias galimybes veidrodžio su LED apšvietimu dizainui įgyvendinti.

Kokią produkciją ar papildomas paslaugas teikiate?
„Mavy studija” pagrindinis produktas – veidrodžiai su LED apšvietimu. Taip pat gaminami įvairūs lakštinio stiklo gaminiai (stiklinės pertvaros, sienelės), stikliniai prizai, statulėlės, nestandartiniai gaminiai. Galite įsigyti dovanų kuponą edukacinei-pramoginei programai.