Veidrodžiai su apšvietimu

SVARBU: Vyriausybei paskelbus karantiną visoje Lietuvos teritorijoje nuo kovo 16 iki 30 dienos Mavy studija ekspozicijos (Verkių g. 44, Vilniuje ir Drobės g. 66, Kaune) laikinai nedirbs. Dėl dominančios produkcijos, kviečiame susisiekti skambučiu ar el. laišku.

Veidrodžiai su LED apšvietimu ir kitomis papildomomis funkcijomis. Subtilaus dizaino ir ekonomiški veidrodžiai sukurti puošti tiek individualų namų, tiek paslaugų sektoriaus interjerą. Veidrodžiai galimi kelių skirtingų dizainų, skirtingo spektro apšvietimo, papildomai galima rinktis ir išmaniąsias funkcijas: nerasojimą, muzikos grotuvą, laikrodį.

Veidrodžiai šviečiantys visu perimetru

Veidrodis su vertikaliu apšvietimu

Veidrodis horizontaliu apšvietimu

Veidrodis su paslėptu apšvietimu

Individualūs apšvietimo sprendimai

Standartiniai veidrodžių matmenys

Pavadinimas

a

b

c

Stand 60

800 mm

600 mm

25 mm

Stand 90

800 mm

900 mm

25 mm

Stand 110

800 mm

1100 mm

25 mm

Stand 120

800mm

1200 mm

25 mm

Papildomos funkcijos

Kiekvienas veidrodis gali turėti pasirinktą valdymo variantą. Sensorinį jungtuką, IR jungtuką, mechaninį jungtuką, arba judesio daviklį.

Veidrodis gali būti su integruotu elektriniu šildymo kilimėliu kuris šildo veidrodį ir taip neleidžia jam aprasoti. Taip pat veidrodis gali būti dengiamas nano danga – tai veidrodžiui suteikia didesnį atsparumą rasojimui ir apnašoms.

Veidrodyje gali būti montuojamas grotuvas, dekoratyvinis spalvotas apšvietimas, padidinamasis makiažinis veidrodis, nuotolinio valdymo pultelis.